Jdi na obsah Jdi na menu

Kraj: Jihočeský            Okres: Český Krumlov               Obec: Přední Výtoň

Adresa: Přední Výtoň, Přední Výtoň 158, 382 73 Vyšší Brod 

Nabízíme ubytování v novém jednopatrovém rodinném dvojdomku 4 + 1, na pravém břehu Lipnského jezera v obci Přední Výtoň, s výhledem na jezero, v  blízkosti lesa,  v nádherné přírodě, rájem pro cyklisty, rybáře, houbaře, lyžaře i milovníky vodních sportů a Šumavy.  

 Doprava: až do Přední Výtoňe Vás doveze autobusový spoj z Českých Budějovic, z Českého Krumlova i z Kaplice. Vlakem se dostanete na zastávku Lipno nad Vltavou, odkud je to do Přední Výtoně necelých pět kilometrů. Pokud k nám přijíždíte autem, je možné od jara do podzimu využít převozu na trase Frymburk - Frýdava (zkrácení cetsty cca o 12 minut). Od objektu je to cca 5 km k hraničnímu přechodu Přední Výtoň - Guglwald, další přechod je Zadní Zvonková - Schöneben, vzdálený 12 kilometrů a k cestě do sousedního Rakouska můžete využít i hraničního přechodu Studánky - Weigetschlag u Vyššího Brodu, Rakouský Linz je vzdálen 38 km od objektu. 
 
  
 Přímo k nám: Pojedete - li přes hráz, po příjezdu do obce na kruhovém objezdu zabočte do prava a asi po 50 m jízdy odbočte před kostelem vlevo, na jednoduchém rozcestí se dejte do prava a již uvidíte nově postavené domy, stejného typu, objekt se nachází jako poslední v řadě (slepá ulice). Parkovací místa jsou ihned u domu. Pojedete - li přívozem na Frýdavy v obci Přední Výtoň zabočte hned za kostelem do prava a jednoduchém rozcestí se dejte opět do prava a již uvidíte nově postavené domy, stejného typu, objekt se nachází jako poslední v řadě (slepá ulice).